Biblioteka na Suchostrzygach

Drodzy czytelnicy,
informujemy że Biblioteka na Suchostrzygach
przy ul. Wł. Jagiełły 8 będzie nieczynna z powodu prac remontowych do końca maja.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od 3 czerwca.

Konkurs historyczny „Tczew w czasie i przestrzeni”

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zachęca do udziału w konkursie historycznym pt. „Tczew w czasie i przestrzeni”.

>>>Lista osób zakwalifikowanych do II etapu Konkursu Historycznego<<<

Do Konkursu mogą przystąpić wszyscy uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych miasta Tczewa. Uczestnictwo jest bezpłatne, a zainteresowani uczniowie muszą jedynie zgłosić się do nauczyciela odpowiedzialnego za przebieg I etapu. Trzech najlepszych uczniów z danej szkoły zakwalifikuje się do kolejnego etapu konkursu, który rozegrany zostanie w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej (zlokalizowanej przy ul. J. Dąbrowskiego 6) w dniu 11 lutego od godz. 10.00.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz literatura zalecana w przygotowaniach znajdują się poniżej.

Do pierwszego etapu:

Drugiego etapu:

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.