Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Zajęcia Ubierany choinkę w Filii nr 4

Adwent to czas, kiedy z radością oczekujemy Świąt Bożego Narodzenia.
Filia nr 4 na osiedlu Staszica włączyła się w ten przedświąteczny nastrój i zorganizowała 17 grudnia 2015 r. zajęcia literacko-plastyczne pt. Ubieramy choinkę.

W trakcie spotkania dzieci z dużym entuzjazmem wycinały i ozdabiały brokatem i cekinami tekturowe gwiazdeczki, aniołki i styropianowe bombki. Tymi własnoręcznie wykonanymi „cudeńkami” udekorowały biblioteczną choinkę. Aby tradycji stało się zadość nasi milusińscy zaśpiewali kolędy, a także zapoznali się z wigilijnymi tradycjami. Dzieciom zaprezentowano także „Opowiadania o Bożym Narodzeniu” autorstwa Johna Goodwina. Nie może przecież pod choinką zabraknąć miejsca na dobrą książkę.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a na zakończenie poczęstowano dzieci słodyczami.