Spotkanie z Emilią Krakowską

Za nami pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu Fundacji Orange Akcja: e-motywacja, na którym gościliśmy aktorkę teatralną i filmową Panią Emilię Krakowską oraz psychologa i skoczka spadochronowego Pana Tomasza Kozłowskiego. Mieliśmy okazję poznać Panią Emilię tym razem w innej odsłonie. Dostrzec nie tylko aktorkę znaną z desek teatru, czy ze szklanego ekranu, ale także pełną optymizmu, energii i humoru przedstawicielkę Uniwersytetu Trzeciego Wieku ? liderkę wyznającą zasadę, że w życiu człowieka najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem, w zgodzie i dobrych relacjach.

Niezwykle wartościowe okazały się również uwagi i komentarze Pana Tomasza Kozłowskiego, które nie tylko dopełniały wypowiedzi Pani Emilii, ale okazały się dobrą lekcją zasad prawidłowej współpracy, która niesie nie tylko korzyści, ale i przede wszystkim ogromną satysfakcję.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w telekonferencji i zapraszamy na kolejną, już 22 października o godz. 11.00 w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. J. Dąbrowskiego 6) na spotkanie z Tomaszem Kozłowskim i pisarką, autorką sztuk teatralnych, felietonistką i plastyczką Krystyną Koftą