Wyniki konkursu Moja przygoda ze Świętym Mikołajem

6 grudnia 2013 r. w Filii nr 2 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci ?Moja przygoda ze Świętym Mikołajem? , na który wpłynęły 102 prace od osób indywidualnych oraz ze Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Filialnej w Brzuścach, Zespołu Szkół w Subkowach, Przedszkola Niepublicznego ?Chatka Puchatka?, Przedszkola Niepublicznego ?Akademia Krasnoludków? a także Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Wyboru zwycięzców dokonali czytelnicy Filii nr 2. W głosowaniu oddano 280 głosów.

Konkurs rozegrany został w dwóch kategoriach:

Dzieci do lat 6,
Dzieci od 7 do 10 lat

{phocagallery view=category|categoryid=234|limitstart=0|limitcount=0|detail=8}

    Kategoria: dzieci do lat 6:

  • I Miejsce ? Dariusz Wroński ? Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • II Miejsce ? Maksymilian Sadowski ? Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • III Miejsce ? Bartłomiej Smukała – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?
  • Wyróżnienia:

  • Otylia Zawitowska – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Katarzyna Lachowicz – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Martyna Banucha – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Anna Zimny – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Pola Krzyżanowska – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Dawid Pastwa ? Zespół Szkół w Subkowach,
  • Kategoria: Dzieci od 7 do 10 lat

  • I Miejsce ? Bartosz Miler ? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • II Miejsce ? Wiktoria Różyńska ? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • III Miejsce ? Weronika Szulc – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Wyróżnienia:

  • Miriam Czapiewska – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Nadia Furman – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Julia Jarkuszewicz ? CKiS Tczew,
  • Kinga Langowska – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Julia Dzienisz – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Kinga Zybura – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Aleksandra Kropisz – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Dawid Mederski – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Oliwier Gajewski – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Oliwia Tomaszewska – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Julia Morus – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Wiktoria Sadowska – Szkoła Podstawowa nr 10,