Wyniki konkursu plastycznego „Zakładka do książki”

Konkurs miał charakter otwarty i został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik mógł dostarczyć maksymalnie 5 samodzielnie wykonanych zakładek.

W konkursie wzięło udział 135 osób, które zgłosiły łącznie 197 prac.

Komisja w składzie:

1. Ewa Kukowska – przewodnicząca

2. Piotr Wegiera – członek

3. Wiesław Tocha – członek

dokonała oceny zgromadzonych prac i postanowiła przyznać następujące nagrody:


w kategorii wiekowej 4-7 lat:

I miejsce: Wiktoria Węglerska, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

II miejsce: Julia Mazurkiewicz, Przedszkole „Akademia Krasnoludków” w Tczewie, opiekun: Jagoda Koc-Kullas

III miejsce: Amelia Cyrzon, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

Wyróżnienia: Zuzia Nadolska, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: M. Cieślik

Monika Pizon, Przedszkole „Akademia Krasnoludków” w Tczewie, opiekun: Jagoda Koc-Kullas

Lena Szanser, Przedszkole „Akademia Krasnoludków” w Tczewie, opiekun: Jagoda Koc-Kullas

w kategorii wiekowej 8-10 lat:

I miejsce: Bartek Nadolski, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Mirela Borys

II miejsce: Jaś Stencel, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Mirela Borys

III miejsce: Franciszek Brzozowski, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

Wyróżnienia: Kamila Andryjenko, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

Kacper Piątek, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: M. Pustkowska

w kategorii wiekowej 11-13 lat:

I miejsce: Kamila Kmiecik, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

II miejsce: Hanna Chamska, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

III miejsce: Natalia Machlus, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie, opiekun: Roma Warnke

Jesica Perlik, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie, opiekun: Roma Warnke

Wyróżnienie: Paweł Trawicki, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie, opiekun: Andżelika Szewe


Wręczenie nagród odbędzie się 27 lipca 2013 roku o godz. 16:00 podczas Pikniku Rodzinnego w Amfiteatrze im. Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie.


Konkurs miał charakter otwarty i został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik mógł dostarczyć maksymalnie 5 samodzielnie wykonanych zakładek. W konkursie wzięło udział 135 osób, które zgłosiło łącznie 197 prac.

Komisja w składzie:

1. Ewa Kukowska – przewodnicząca

2. Piotr Wegiera – członek

3. Wiesław Tocha – członek

dokonała oceny zgromadzonych prac i postanowiła przyznać następujace nagrody:

w kategorii wiekowej 4-7 lat:

I miejsce: Wiktoria Węglerska, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

II miejsce: Julia Mazurkiewicz, Przedszkole „Akademia Krasnoludków” w Tczewie, opiekun: Jagoda Koc-Kullas

III miejsce: Amelia Cyrzon, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

Wyróżnienia: Zuzia Nadolska, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: M. Cieślik

Monika Pizon, Przedszkole „Akademia Krasnoludków” w Tczewie, opiekun: Jagoda Koc-Kullas

Lena Szanser, Przedszkole „Akademia Krasnoludków” w Tczewie, opiekun: Jagoda Koc-Kullas

w kategorii wiekowej 8-10 lat:

I miejsce: Bartek Nadolski, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Mirela Borys

II miejsce: Jaś Stencel, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Mirela Borys

III miejsce: Franciszek Brzozowski, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

Wyróżnienia: Kamila Andryjenko, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

Kacper Piątek, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: M. Pustkowska

w kategorii wiekowej 11-13 lat:

I miejsce: Kamila Kmiecik, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

II miejsce: Hanna Chamska, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

III miejsce: Natalia Machlus, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie, opiekun: Roma Warnke

Jesica Perlik, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie, opiekun: Roma Warnke

Wyróżnienie: Paweł Trawicki, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie, opiekun: Andżelika Szewe