Wyniki konkursu ?Pomocnik Świętego Mikołaja?

6 grudnia 2012 r. w Filii nr 2 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci ?Pomocnik Świętego Mikołaja?, na który wpłynęło 86 prac od osób indywidualnych oraz ze Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Filialnej w Brzuścach, Przedszkola Niepublicznego ?Chatka Puchatka? i Przedszkola Niepublicznego ?Akademia Krasnoludków?.

Wyboru zwycięzców dokonali czytelnicy Filii nr 2. W głosowaniu oddano 450 głosów.

Konkurs rozegrany został w dwóch kategoriach :

– I – Dzieci do lat 6;
– II – Dzieci od 7 do 10 lat.


  • LISTA ZWYCIĘZCÓW:

  • Kategoria: dzieci do lat 6:
  • I Miejsce ? Litwińska Maja ? Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • II Miejsce ? Langowska Kinga ? Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • III Miejsce ? Grzywińska Zuzia – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?

  • Wyróżnienia:
  • Dzienisz Julia – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Gardzińska Emilka – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Godlewski Radek – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Górska Natasza – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Kościelna Wiktoria – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Meller Jagoda – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Mokwa Oliwia – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Prokop Kaja – Przedszkole Niepubliczne ?Akademia Krasnoludków?,
  • Śliwińska Nikola – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Zybura Kinga – Szkoła Filialna w Brzuścach,

  • Kategoria: Dzieci od 7 do 10 lat
  • I Miejsce ? Kisielewski Michał? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • II Miejsce ? Gusmann Szymon ? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • III Miejsce ? Rozum Zuzia- Szkoła Podstawowa nr 10,

  • Wyróżnienia:
  • Błażejewska Emilia – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Kaszubowska Helena – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Łodej Agada ? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Malicka Adrianna – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Morus Julia – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Ptaszkowski Mikołaj – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Szulc Bartek – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Tomaszewska Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Trochowska Julia – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Wlazłowicz Klaudia – Szkoła Podstawowa nr 10,
{phocagallery view=category|categoryid=161|limitstart=0|limitcount=0|detail=8}