Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Znalezione na strychu”

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie ogłosiła konkurs plastyczny „Znalezione na strychu„. Konkurs miał charakter otwarty i został przeprowadzony w pięciu kategoriach wiekowych. Na konkurs wpłynęło ogółem 60 prac, które oceniła komisja w składzie: Ewa Kukowska – przewodnicząca, Wiesław Tocha i Małgorzata Kruk.

Dnia 15 maja 2012 r. nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom połączone z prezentacją wszystkich prac konkursowych.

{phocagallery view=category|categoryid=135|limitstart=0|limitcount=0|detail=8}

w kategorii wiekowej 5-7 lat

I miejsce: Zuzia Wechterowicz, 6 lat, Przedszkole ?Akademia Krasnoludków? w Tczewie, opiekun: Monika Zaprawa

II miejsce: Nikola Tuszkowska, 7 lat, Sekcja Plastyczna Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

III miejsce: Wiktoria Kościelna, 5 lat, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Adriana Lisewska

Wyróżnienie:

Zuzanna Kaczmarek, 6 lat, Centrum Edukacyjne ?Twoja Niania?, opiekun: Karolina Igielska-Bystryk

 

w kategorii wiekowej 8-10 lat

 I miejsce: Jakub Rudzki, 9 lat, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Aneta Noch

 II miejsce: Dawid Babicz, 9 lat, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Aneta Noch

III miejsce: Julia Nadolska, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie, opiekun: Sylwia Brykarczyk

 Wyróżnienie:

Natalia Niemaszyk, 9 lat, Szkoła Filialna w Brzuścach, opiekun: Aneta Noch

w kategorii wiekowej 11-13 lat

 I miejsce: nie przyznano

 II miejsce: nie przyznano

 III miejsce: nie przyznano

 Wyróżnienia:

Katarzyna Fabich, 11 lat, Sekcja Plastyczna CKiS w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

Klaudia Smolińska, 13 lat, Świetlica Środowiskowa ?Oaza? w Tczewie

w kategorii wiekowej 14-19 lat

I miejsce: Karol Nagórski, 15 lat, Sekcja Plastyczna Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

II miejsce: Gabriela Baczewska, 14 lat, Sekcja Plastyczna Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

III miejsce: Agnieszka Wachowska, 17 l., Sekcja Plastyczna Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, opiekun: Joanna Czarnecka

w kategorii wiekowej powyżej 19 lat

 I miejsce: nie przyznano

II miejsce: Piotr Saks, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Niepodległości, opiekun: Sylwia Dziura

Piotr Włostowski, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Armii Krajowej, opiekun: Emilia Stelmach

III miejsce: Iwona Bajer, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Nowowiejskiej, opiekun: Aneta Piontkowska

Wyróżnienia:

Karolina Igielska-Bystryk

Zbigniew Starosta, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Niepodległości w Tczewie, opiekun: Ewa Wójcik

{phocagallery view=category|categoryid=136|limitstart=0|limitcount=0|detail=8}