Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

Rozstrzygnięcie konkursu „Kolorowy świat książek Astrid Lindgren”

10 grudnia 2007 odbyło sie rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kolorowy świat książek Astrid Lindgren”.

Komisja w składzie:
1. Aleksandra Mocny – przewodnicząca
2. Janusz Mokwa – członek komisji
3. Wiesław Tocha – członek komisji

Na konkurs wpłynęło ogółem 130 prac plastycznych. Komisja po dokonaniu oceny zgromadzonych prac postanowiła przyznać nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych:

    w kategorii do 6 lat:
  • I miejsce – Mikołaj Sienkiewicz, lat 5, Przedszkole „Akademia Krasnoludków”
  • II miejsce – Paweł Zieliński, lat 6, Przedszkole „Akademia Krasnoludków”
  • III miejsce – Jasiu Ruczyński, lat 6, Przedszkole „Chatka Puchatka”

    wyróżnienia:
  • Marta Bielaszewska, lat 6
  • Dominik Dzienisz, kl. „0”, Szkoła Filialna w Brzuścach
  • Julia Grzybek, lat 6, Przedszkole „Akademia Krasnoludków”
  • Zuzia Jutrzenka, lat 6, Przedszkole „Akademia Krasnoludków”
  • Natalia Kosmala, lat 6, Przedszkole „Czwóreczka”
  • Maksymilian Konieczny, lat 6, Przedszkole nr 9 Julia Marut, lat 4, Przedszkole nr 9

    w kategorii wiekowej 7-10 lat
  • I miejsce – Marcelina Balalya, lat 9, SP w Lignowach Szlacheckich
  • II miejsce – Aleksandra Kaczmarzyk, kl. IV zet, SP nr 9
  • III miejsce – Magdalena Kwiatkowska, kl. I, Szkoła Filialna w Brzuścach
  • III miejsce – Kinga Wojciechowska, kl. IV a, SP nr 5

    wyróżnienia:
  • Amadeusz Woliński, kl. III e, SP nr 12
  • Adriana Hein, lat 9, MBP Filia nr 7
  • Marta Peplińska, kl. III c, SP nr 12
  • Daria Glaza, kl. III a, SP nr 8
  • Julia Mogilska, kl. I, Szkoła Filialna w Brzuścach
  • Karolina Perzyńska, kl. III c, SP nr 10
  • Magda Przystrzelska, kl. II a, SP nr 11
  • Adam Mataj, kl. III b, SP nr 12
  • Damian Krzemiński, lat 9, SP nr 11
  • Karol Liczmański, lat 9, SP w Lignowach Szlacheckich
  • Adrianna Radosiuk, lat 9, SP w Lignowach Szlacheckich
  • Julia Śniegula, kl. IIIc, SP nr 12
  • Wiktoria Kowalkowska, kl. IV a, SP nr 5
  • Mikołaj Gierszewski, lat 9, SP w Lignowach Szlacheckich
  • Marta Gąsiorek, kl. IV a, SP nr 5
  • Dawid Karpiński, kl. IV zet, SP nr 9
  • Cezary Mierzwicki, lat 9, SP w Lignowach
  • Szlacheckich
  • Hristopolest Hoffmann, kl. IV zet, SP nr 9
  • Kamil Irzyk, kl. I e, SP nr 10

Zdjecia można obejrzeć w naszej galerii.