Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

„Wesołe podróże po literaturze Astrid Lindgren”

12 grudnia 2007 r. odbył się konkurs literacki Wesołe podróże po literaturze Astrid Lindgren”. W konkursie wzięły udział drużyny z czterech szkół podstawowych w Tczewie. Konkurs polegał na rozwiązywaniu krzyżówek, rebusów i testów oraz odpowiedzi na pytania związane z biografia i twórczością autorki.

Lista zwyciezców konkursu

• I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 (opiekun: Mirosława Fiwek, Katarzyna Dąbrowska)
  • Anna Pezała
  • Olga Stencel
  • Zuzanna Gogulska
  • Cezary Majda

• II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 (opiekun: Katarzyna Osowska, Iwona Podjacka)
  • Kinga Bartoszewska
  • Kamila Abdułchalimow
  • Krystian Stolz
  • Agata Turska

• III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 (opiekun: Bogumiła Jeszke)
  • Aleksander Jurczyk
  • Paulina Nitza
  • Piotr Gil
  • Jakub Drozd

• Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 5 (opiekun: Katarzyna Storma, Maria Głowska)
  • Eliza Bednarska
  • Marta Hebel
  • Zuzanna Kwiatek
  • Aleksandra Wyczling

Zdjecia można obejrzeć w naszej galerii.