Zmiana numerów telefonów

UWAGA: zmieniają się numery telefonów wszystkich filii bibliotecznych. Więcej informacji.

Kółko regionalne przy SP 12 w Tczewie w Bibliotece Głównej

6 listopada br. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie, w ramach kółka regionalnego, odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną przy ul. J. Dąbrowskiego 6. Przywitała ich dyrektor placówki – Urszula Wierycho, która tym razem pełniła funkcję przewodnika.

Uczniowie poznali strukturę organizacyjną biblioteki oraz zobaczyli różnorodne zbiory zgromadzone w Czytelni Popularnonaukowej, Czytelni Internetowej i Multimedialnej, Czytelni Muzycznej, Sekcji Historii Miasta oraz w filach nr 5 i 8 przy ul. Kościuszki. Jednym z punktów wycieczki było zwiedzanie wystawy prac malarskich Jolanty Bukowskiej i Anny Szczygielskiej.
Zdjęcia z wizyty do obejrzenia w  naszej galerii.